Top 10 VR Brille Handy – VR náhlavní soupravy pro mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NexiGo

#ad

2 wiederaufladbare Batterien, LED-Anzeige, Weiß, Magnetkabel, NexiGo Ladestation für Oculus Quest 2 Zubehör, Support Elite Strap, Headset-Displayhalter und Controller-Halterung

#ad
NexiGo #ad - Wenn ihr quest 2 headset mit einem Elite Strap verbunden ist, ist diese verbesserte Ladestation definitiv eine perfekte Lösung für Sie. All-in-one setdas paket enthält eine vr ladestation, ein 5v/3a netzteil, 2 wiederaufladbare controller-batterien, 2 individuelle Controller-Abdeckungen. Elegantes design und farbige Lichter fügen Ästhetik zu Ihrer VR-Ausrüstung Display hinzu.

Funktioniert mit elite strapmit einem zusätzlichen usb-a stromausgang unterstützt die ladestation das Aufladen Ihres Oculus Quest 2 Elite Strap mit Batterie und Ihres Quest 2 Headsets zur gleichen Zeit. Die mitgelieferten wiederaufladbaren Batterien und Controller-Abdeckungen ersparen Ihnen den ständigen Batteriewechsel. Der mitgelieferte magnetische usb-c-stecker bleibt im USB-C-Anschluss Ihres Quest 2-Headsets für eine automatische magnetische Verbindung. Hinweis: das aufladen von touch-Controllern mit aufgesetzten Griffhüllen wird NICHT unterstützt. Led-anzeigendie quest 2 ladestation ist mit statusleuchten in der stützsäule und auf der linken / rechten Seite der Dockingstation ausgestattet, um den Ladestatus des Quest 2-Headsets und der linken / rechten Controller anzuzeigen.

Einfaches aufladenladen sie ihr oculus-headset in 3, 5 stunden und die touch-controller in 4 stunden vollständig auf. Hinweis: wenn sie die mitgelieferten controller-batterien und abdeckungen installieren, einen magnetischen USB-C Anschluss und ein Ladekabel, stellen Sie bitte sicher, dass die Metallplatten auf der Batterie mit den Metallkontakten auf den Controller-Abdeckungen für eine ordnungsgemäße Aufladung übereinstimmen. Orange für den ladevorgang, während blau für den vollen Ladezustand.
ZnačkaNexiGo #ad
VýrobceNexight INC #ad
Výška4.33
Délka15.55
Šířka7.68
Číslo díluS20
ModelkaS20

2. Stouchi

#ad

Křišťálově čistý 1 objektiv, SP.H: -6,00, Použití čočky kompatibilní s brýlemi Oculus Quest 2, Stouchi VR kompatibilní s Meta Quest 2, jednodílný design

#ad
Stouchi #ad - A pokud máte mnoho členů rodiny, kteří používají stejný přístroj, aby mohli také používat. Velká přesnost a kvalita brýle stouchi vr pro vr, žádné oslnění, úplné ponoření do působivého vzhledu vr. Klipy drží lépe a zároveň drží Linsen byl jednodušší.

U kterého objektiv jednoduše přitlačíte přímo na okulár VR, abyste je mohli sundat. Vylepšený zážitek z vr stouchi lens insert pro vr nezmenšuje vaše zorné pole, ale na to zapomenete. Kromě toho bylo snazší sundat jej, protože jsme vyvinuli malou drážku přesně tam, abyste ji mohli rychle a jednoduše přímo stáhnout. Například: Kupte SP. H: -2. 50 jeden objektiv + SP. H: -3. 00 objektiv současně. Můžete si vybrat nejvhodnější 2 objektivy podle své vlastní situace pro míchání a přizpůsobení, protože objektivy lze použít vlevo nebo vpravo od okulárů VR.

Upozornění: balení obsahuje pouze jeden objektiv. Zažijte každý detail virtuálního světa s jasností a pohodlím. Chrání vaše oči a nepoškrábe okulár přístroje, bezpečnější a uvolněnější pocit při hraní v VR. Je to tam, nasaďte je tam, je opravdu tenký a nedotkne se vašich řas, skvělý měnič her pro osoby se špatným zrakem, pak současně nabízí krásný a jasný výhled, nosu nebo čehokoli, který vám usnadní život ve VR.
ZnačkaStouchi #ad
VýrobceStouchi Limited #ad
ZárukaZáruka 24 měsíců

3. DESTEK

#ad

Ochrana očí HD protimodré světlo s dotykovým tlačítkem, brýle pro virtuální realitu pro iPhone Samsung Android 4,7-6,8 palců, DESTEK VR brýle mobil

#ad
DESTEK #ad - Hd čočky chráněné před očima - čočky chráněné očima s nesrovnatelnou jasností dělají z vr filmů vizuální zážitek, srovnatelný se světoznámým 3D obřím kinem. Pohodlné nošení a snadné nastavení – obličejové polstrování z měkké kůže zajišťuje příjemný pocit na kůži a umožní vám vypadat déle bez podráždění.

Destek vr headset zajistí, že máte vždy nejlepší místo ve svém soukromém kině, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Bezplatné balení dárkového boxu: cool a kvalitní přebal, nejlepší dárek pro dárky, naskenujte kód, snadná obsluha, abyste otevřeli rozhraní pro stažení aplikace, videa, hry, vzdělávání atd. Více zábavy při hraní s dotykovým tlačítkem – létejte přes moře a mnoho terénů v různých úrovních obtížnosti; vyhněte se všem protivníkům nebo je jednoduše zničte, abyste zjistili, abyste překonali rekord; splňte misi prohlédnout opuštěnou planetu, zda je pro lidi vůbec možný život.

Vzdálenost zornic lze nastavit, je možné i nošení brýlí. Podporuje smartphony s displejem 4, 7-6, velikost telefonu je pod 163 x 83 x 10 mm d x Š x v, jako pro iphone 15/14/13/12/11/pro/max/mini/xs max/xr/x/xs, 7 – 6, 8, 8 palců s gyro, pro samsung s22/s21/s20/S10e/S10 Plus/S9 Plus Plus Plus S8/S8 Plus/Note 10/Note 10/Note 10/9/8/0e/A50 telefon do 4, 8 palců obrazovka s gyro*v*N* není vhodný pro S23 Ultra/S22 Ultra/S20 Ultra . Elenka je nastavitelná, aby bylo dosaženo co nejjasnějšího vidění, aby se snížil tlak na vaši hlavu a nos.
ZnačkaDESTEK #ad
VýrobceSHENZHEN XINLIANYOUPIN TECHNOLOGY CO.,LIMITED #ad
Záruka1

4. AMVR

#ad

Rukojeť dotykového ovladače s otvorem na baterii, AMVR VR Face Cover silikonové pouzdro 5 v 1 sada příslušenství pro Quest 2, silikonový kryt na obličej VR a přední kryt krytu krytu čočky

#ad
AMVR #ad - Je také vybaven větracími otvory, aby bylo zajištěno, aby bylo zajištěno rozložení tepla během hry a neblokoval nebo nezpomalil sledovací signál. Isticí hadřík na čočky vyvinuli jsme speciálně čisticí hadříky na čočky pro náhlavní soupravu Quest 2, aby byl headset VR čistý a řádný.

Ochrana čoček kryt na čočky vr je vyroben z kvalitního silikonového materiálu, který se snadno používá a lze jej opakovaně prát. Balíček výrobku neobsahuje dotykové ovladače a baterie! ochranný obal vr toto ochranné pouzdro pro quest 2 je vyrobeno z kvalitního materiálu a pokročilého technologického zpracování, že má dlouhou životnost. Na každý problém před prodejem nebo poprodejním prodejem je zaručena 12měsíční bezproblémová záruka. Má ochranu proti poškrábání, slunci a účinně zabraňuje stárnutí čočky. Silikonový obličejový kryt pro quest 2 aby se umožnila cirkulace vzduchu při nošení, pohodlný a neklouzavý, aby zlepšily herní zážitek, má obličejový kryt AMVR jedinečný trhlinový design, měkký, který je odolný proti potu, a novější polštářky na nos proti světlu účinně zabraňují vytečení světla.

Sada 5 v 1 a 12měsíční záruka s otvorem na baterie * 1, 1× 1× 1× 1 kryt na čelní sklo, 1× kryt na objektiv a čisticí hadřík na čočky. Můžete se bez obav bavit s přáteli a rodinou. Neváhejte se na nás obrátit. Vezměte prosím na vědomí: Před instalací odstraňte originální kryt baterie.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad
Záruka1

5. DESTEK

#ad

DESTEK V5 VR brýle pro mobilní telefon, náhlavní souprava pro virtuální realitu s Bluetooth ovladačem pro iPhone & Android 4,7-6,8", ochrana očí HD 110° FOV proti modrému světlu

#ad
DESTEK #ad - Plus/s9 plus/s8/s8 plus/note 10/note 10/note 10/9/8/0e/a50/s21 ultra telefon do 4, 8 palců s gyro, jako pro iphone 15/14/13/12/11/pro/max/mini/xs max/xr/x/xs, 7-6, velikost telefonu je pod 163 x 83 x 10 mm d x Š x V, 8 palců obrazovka s gyro*v*N* není vhodný pro Samsung Galaxy S23 Ultra/S22 Ultra/S20 Ultra .

Podporuje smartphony s displejem 4, 7-6, 8, pro samsung galaxy s22/s21/s20/s10e/s10e. Pohodlné nošení a snadné nastavení – obličejové polstrování z měkké kůže zajišťuje příjemný pocit na kůži a umožní vám vypadat déle bez podráždění. Vzdálenost zornic lze nastavit, aby bylo dosaženo co nejjasnějšího vidění, je možné i nošení brýlí. Bezplatné balení dárkového boxu: cool a kvalitní přebal, videa, nejlepší dárek pro dárky, abyste otevřeli rozhraní pro stažení aplikace, naskenujte kód, hry, snadná obsluha, vzdělávání atd. Elenka je nastavitelná, aby se snížil tlak na vaši hlavu a nos.

Hd čočky chráněné před očima - čočky chráněné očima s nesrovnatelnou jasností dělají z vr filmů vizuální zážitek, že máte vždy nejlepší místo ve svém soukromém kině, srovnatelný se světoznámým 3D obřím kinem. Destek vr headset zajistí, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Více zábavy při hraní s dotykovým tlačítkem – létejte přes moře a mnoho terénů v různých úrovních obtížnosti; vyhněte se všem protivníkům nebo je jednoduše zničte, abyste zjistili, abyste překonali rekord; splňte misi prohlédnout opuštěnou planetu, zda je pro lidi vůbec možný život.
ZnačkaDESTEK #ad
VýrobceSHENZHEN XINLIANYOUPIN TECHNOLOGY CO.,LIMITED #ad
Záruka1

6. AMVR

#ad

Objektiv Scratch Pad ochrana myopie skla před poškrábáním VR Headset Objektiv, AMVR VR brýle pro Quest 2/Quest/Rift S/Go Headset příslušenství

#ad
AMVR #ad - Patentovaný originální design od amvr podložka na brýle odolná proti poškrábání, quest, se používá k ochraně brýlí před poškrábáním na VR čočkách. 12 silikonových kroužků je rozděleno do tří specifikací, středních a nízkých. Vezměte prosím na vědomí sluchátka a brýle nejsou součástí dodávky.

Složení sady sada se skládá ze dvou ochranných rámů na čočky a 12 silikonových kroužků. Kompatibilní s quest 2, jedinečný design od AMVR, Rift S a Go. Další podrobnosti najdete na videu. Snadná instalace vyberte si požadované silikonové kroužky a nasaďte je na černý plastový ochranný rámeček na čočky. Vylepšete zážitek z vr pokud nosíte brýle a hrajete vr, nemusíte si dělat starosti, že brýle poškrábou VR čočku.

Zarovnejte silikonové kryty čoček s tvarem čočky pro náhlavní soupravu VR a pak je nainstalujte na objektiv VR. Vysoké jsou 7 mm silné, totiž vysokých, střední 5 mm silné a nízké 4 mm silné. Pokud má váš vr headset originální ochranný rámeček na čočky, nejdříve je odstraňte. Spotřebitelé si mohou vybrat vhodné těsnění podle úrovně pohodlí. Silikonový kroužek amvr lens anti-scratch pad může chránit váš VR objektiv před poškrábáním.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad
Číslo díluCG1
ModelkaCG1

7. M AMVR

#ad

AMVR VR-Headset Display und Controller Ständer für Steam Valve Index Virtual-Reality Montagestation

#ad
M AMVR #ad - Patentiertes amvr-originaldesignamvr-originaldesign, damit Sie Ihre Steam Valve Index-Headsets und Touch-Controllern besser präsentieren und aufbewahren können. Lassen sie jederzeit und überall gute Laune haben.

Vielfältige kompatibilität geeignet für verschiedene vr-Headsets wie Quest, Rift, Quest 2, Rift, Headset, HTC Vive und Pro sowie andere All-in-One-VR-Brillen. Leicht zu bedienensie sind nur vier schritte zum zusammenbauen erforderlich. Stabiler basisständerim vergleich zum alten modell wurde die basis der VR-Halterung um 100 g erhöht und sieht dicker aus.

Setzen sie ihr valve index vr-headset und den drahtlosen Controller in den VR-Ständer, um Ihren Desktop aufgeräumter zu machen. Freundliche erinnerung das vr-headset und die touch-Controller sind NICHT ENTHÄLT! 12 Monate Produktgarantie und 24x7 Stunden freundlicher Kundenservice. Das schwerere vr-headset ist auf dem AMVR Ständer noch stabil aufzubewahren und kippt nicht.
ZnačkaM AMVR #ad
VýrobceM AMVR #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluIXS1
ModelkaIXS1

8. AMVR

#ad

Weighted Hard Grips pro Meta Quest2 Controller Enhanced FPS Games Reality Holding Feels, Anti Slip Handle Shell Case Protector, AMVR VR Gun Stock Cover kompatibilní s Oculus Quest 2

#ad
AMVR #ad - Speciální design: kufr na zbraně amvr je vyvinut speciálně pro quest 2. Nabízíme ještě 12měsíční záruku na výrobek a přátelský zákaznický servis 24 hodin denně. Ale neobsahuje ovladač QUEST 2.

Co dostanete: 2 kolejnice na pistoli, 2 držáky na pistoli, 2 rukojeti ovladače a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nelze je snadno poškrábat a poškodit, kromě toho mají dlouhou životnost a snadno se čistí. Vysoce kvalitní materiály: vyrobeno z kvalitního materiálu, dobře padne do ruky. Iroká kompatibilita: kufr na zbraně je kompatibilní s mnoha FPS hrami jako Pistolwhip, Arizona Sunshine, Shooting Arena.

Přidejte hmotnost pistole a budete se cítit jako skutečná pistole. Moderní vzhled: vzor fólie ve zlaté barvě na bílém pozadí zajišťuje skvělý vzhled, díky kterému se budete při hraní cítit lépe. Může vám přinést pohlcující herní zážitek.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad
Hmotnost0.49
ModelkaQ2QS1

9. SUPERUS

#ad

SUPERUS VR ochrana čočky kompatibilní s nosiči brýlí Oculus/Meta Quest 2, Silikonové brýle Distanční držák VR příslušenství Chrání objektivy VR před poškrábáním na brýlích černý

#ad
SUPERUS #ad - Snadné použití – super silikonová ochrana čoček proti poškrábání je koncipována pro jednoduché nastavení a perfektní tvar. Promyšlené logo se šipkou vám nabízí návod k instalaci. Bez podání orgánů – důvěřujte naší kvalitě – záruka 1 rok a 24hodinový servis.

Nejsou nutné žádné dovednosti, stačí jen jedno kliknutí instalace a odstranění. Jedinečný design pro nositele brýlí – jednoduchý a efektivní integrovaný design ochrany čoček superus vám umožní zabránit problému, že vaše brýle spadnou nebo se uvolní, a udržuje obraz vždy jasný a chráněný. Je to nutnost pro všechny nositele brýlí. Flexibilní a dlouhá životnost – naše rozpěrka brýlí je vyrobena z vysoce kvalitního zdravotnického silikonu, měkká a flexibilní. Nepoškrábe se ani nepoškrábe čočky vaší náhlavní soupravy vR nebo krátkozrakých brýlí, a nedovolí, aby mlha nebo škrábance ovlivnila vaše potěšení ze zraku.

Již žádné škrábání pro oculus quest 2 – ochrana čoček superus vr vytváří ochranný prostor mezi vašimi brýlemi a čočkami, že pravděpodobnost, je téměř nulová, že budou vaše čočky poškrábany brýlemi, aby se zabránilo poškrábání vašich cenných čoček. Pro čištění otřete utěrkou z mikrovlákna nebo utěrkou nebo omyjte vodou. Zajišťuje, a brání tak šťavnatému poplatku za opravu obou.
ZnačkaSUPERUS #ad
VýrobceSUPERUS #ad
Číslo díluBY/SQ0-006-0/EU
ModelkaSQ0-006-0

10. SUPERUS

#ad

SUPERUS Silikon Ochrana čočky proti poškrábání – VR brýle Distanční držák kompatibilní s Oculus/Meta Quest 2 – VR příslušenství Chrání objektivy VR před poškrábáním na brýlích červená

#ad
SUPERUS #ad - Nepoškrábe se ani nepoškrábe čočky vaší náhlavní soupravy VR nebo krátkozrakých brýlí, aby mlha nebo škrábance ovlivnila vaše potěšení ze zraku. Nejsou nutné žádné dovednosti, stačí jen jedno kliknutí instalace a odstranění. Jedinečný design: jednoduchý a efektivní integrovaný design ochrany čoček vám umožní zabránit problému, že vaše brýle spadnou nebo se uvolní, a udržuje obraz vždy jasný a chráněný.

Promyšlené logo se šipkou vám nabízí návod k instalaci. Měkké a s dlouhou životností: naše rozpěrka brýlí je vyrobena z kvalitního zdravotnického silikonu, a nedovolí, měkká a flexibilní. Snadné použití: superus silikonový kroužek proti poškrábání je koncipován pro jednoduché nastavení a perfektní tvar. Bezstarostný poprodej: důvěřujte naší kvalitě – záruka 1 rok a 24hodinový servis.

Už žádné škrábání pro nositele brýlí: superus vr lens protector vytváří ochranný prostor mezi vašimi brýlemi a čočkami, že pravděpodobnost, aby se zabránilo poškrábání vašich cenných čoček. Pro čištění otřete utěrkou z mikrovlákna nebo utěrkou nebo omyjte vodou. Zajišťuje, je téměř nulová, že budou vaše čočky poškrábany brýlemi, a brání tak šťavnatému poplatku za opravu obou. Je to nutnost pro všechny nositele brýlí.
ZnačkaSUPERUS #ad
VýrobceSUPERUS #ad
Číslo díluBY/SQ0-006
ModelkaSQ0-006-5