Top 10 Brennenstuhl LED Strahler Außen – Venkovní nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klighten

#ad

Venkovní nástěnné svítidlo, tmavě, Klighten Nástěnné svítidlo 24 W, 1500 lumenů, venkovní lampa pro vstup na terasu, venkovní, vnitřní, moderní nástěnná lampa s otočným LED panelem, vodotěsné IP65

#ad
Klighten #ad - Vodotěsnost ip65nástěnná lampa je vodotěsná ip65 a je vyrobena z kvalitního hliníku, proto má vynikající odolnost proti vodě, takže ji lze použít nejen uvnitř i venku. Nástěnná lampa se hodí do vašeho obývacího pokoje, jídelny, ložnice, koupelny, zahrady, terasy a balkonu.

Prémiová kvalita vnější kryt je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, který vykazuje vysokou teplotní odolnost, který má dlouhou životnost a snadno se čistí. Otočný led panel led panel se 105 perlami je otočný o 350° ve vertikálním směru. Příslušný úhel osvětlení můžete přizpůsobit vašim potřebám. Stínidlo lampy je vyrobeno z PC, odolnost proti nárazu a vysokou propustnost světla.

Moderní designtoto nástěnné svítidlo s jednoduchým designem a matným černým povrchem vytváří elegantní a moderní dojem, schodiště, vchodu, chodby, hodí se k různým stylovým dekoracím. Snadná instalacevenkovní světlo s návodem a příslušenstvím, nástěnnou lampu můžete jednoduše namontovat na povrch stěny, ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod vedením odborníka.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška6.3
Délka8.27
Hmotnost3.02
Šířka3.94
Číslo díluGW007
ModelkaGW007

2. KagoLing

#ad

Solární nástěnné svítidlo, vodotěsné, úhel osvětlení 180°, venkovní solární světlo s detektorem pohybu, 256 LED, venkovní s 5m kabelem pro, IP65, 3 režimy, KagoLing Solární lampy pro venkovní použití

#ad
KagoLing #ad - Solární venkovní světlo můžete jednoduše namontovat na stěnu pomocí dodaných šroubů, tak i těleso lampy lze instalovat samostatně, aniž byste potřebovali další externí zdroje proudu. Samostatný solární panel – efektivní nabíjení solární panel a hlavní osvětlovací těleso solárního nástěnného svítidla lze od sebe oddělit.

Snadná instalace pro vnitřní i venkovní použití kabel tohoto led solárního světlometu je 5 metrů dlouhý a doporučená výška instalace je cca 2 – 3 metry. V porovnání s běžnými solárními světly umožňuje dělený design solárního modulu efektivnější nabíjení solárních nástěnných světel. Tím se vytváří super jasné osvětlení na široké ploše pro bezpečnější a jasnější prostředí. Jak solární panel, což umožňuje použití uvnitř i venku. Solární panel lze pomocí 5 metrů dlouhého vodotěsného kabelu instalovat na slunném místě, aby bylo zajištěno efektivní nabíjení solárního venkovního světla.

Pokud oblast opustíte, aniž by reagovalo na pohyb. Ideální pro balkóny, vnější stěny, chodby, schodiště, nádvoří, zahrady, garáže a chodníky. Senzor se 3 režimy ①režim jasného světla: světlo se automaticky zapne, vrátí se opět do tlumeného stavu. S profesionálním stupněm ochrany IP65 je solární lampa vodotěsná i prachotěsná. Režim konstantního světla: světlo po celou noc konstantní, když se ve tmě pohybujete do 3 – 5 metrů, a vypne se, když opustíte oblast.
ZnačkaKagoLing #ad
VýrobceKagoLing #ad
Výška4.02
Délka4.02
Hmotnost1.06
Šířka5.91
Číslo díluSL001
ModelkaSL001

3. toobettp

#ad

Vodotěsnost IP66, hotel, 200 W LED zářič venkovní, studená bílá LED světlomet, dvůr, reflektorové světlo na zahradu, 6500 K, garáž, 20 000 lm, venkovní reflektor

#ad
toobettp #ad - Vodotěsná vlastnost venkovního svítidla byla vylepšena na IP66, sněhu, je odolná proti vlhkosti a prachu. Hlavní led osvětlení venkovní led zářič používá 288 světelných perel a 200w světlomet může produkovat 20 000 lumenů světla s 120° širokým rozmístěním paprsku a vysokým jasem 6500 K studeného bílého světla.

Efektivní servis náš zářič prošel certifikací ce a rohs, průměrná životnost LED je více než 50 000 hodin. Iroké použití led reflektor má úhel vyzařování 120°, široké rozložení světla a vysoký jas a lze jej použít na zahrady, garáže, dvory, parkoviště, střechy, dvorky, náměstí a doky. Vodotěsnost ip66led zářič je vyroben z tlakově litého hliníku a tvrzeného skla. V případě dotazů se obraťte na zákaznický servis Toopettp.

Odvod tepla a instalace venkovní led zářič má konvekční design, ultratenký design těla a aerodynamický design na zadní straně může nabídnout dobrý odvod tepla a prodloužit životnost lampy. Má 75cm kabel, který může úhel osvětlení snadno přizpůsobit podle potřeby. Venkovní led zářič se snadno instaluje a venkovní světlo lze nainstalovat pomocí šroubů na stěnu. Svítidlo lze bezpečně a stabilně používat venku při dešti, vysokých teplotách nebo nízkých teplotách.
Značkatoobettp #ad
Výrobcetoobettp #ad
Výška1.57
Délka14.17
Hmotnost3.35
Šířka9.65
Číslo díluspot led extérieur
Modelkaprojecteur exterieur led

4. FLOWood

#ad

Otočná solární zahradní svítidla, FLOWood Solární lampy 118 LED pro venkovní použití, IP65 detektor pohybu, 2 kusy, super jasná venkovní nástěnná svítidla do zahrady

#ad
FLOWood #ad - Citlivý režim snímače pohybu pir 118 led solárních senzorů pohybu bezpečnostní světla mají výkonný pohybový senzor. 118 led super jasných solárních světel 3hlavá solární světla flowood pro venkovní použití, vybavená 118 super jasnými lED perlami a maximální 360° širokoúhlým osvětlovacím prostorem, které v noci bez problémů osvětluje velkou plochu.

Ekologické a dlouhá pracovní doba solární bezpečnostní světlo má dobíjecí lithium-iontovou baterii s 5, 5 v a 2200 mah z polykřemíku. Ip65 odolné vůči povětrnostním vlivům, vodotěsné světlo ip65, vhodné pro všechny povětrnostní podmínky. Jasnější než jiná solární LED světla. Perfektní pro terasy, travnaté plochy, snadná instalace Solární bodové světlo je vyrobeno z nárazuvzdorného ABS, terasy nebo vyhlídkové plošiny.

Efektivněji využívat sluneční světlo. Plně nabitá během 6 hodin ve dne může osvětlení udržovat celou noc. Solární bezpečnostní světlo může při nabíjení ušetřit téměř 5 % času. Toto solární bezpečnostní osvětlení je bezdrátové. Když někdo vstoupí do detekční oblasti, světlo se automaticky zapne. Zjištěná vzdálenost až 8–10 metrů.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška6.06
Délka12.32
Hmotnost0.66
Šířka7.6
Číslo dílu118 SZD 2PACK de 0116
Modelka118 SZD 2PACK de 0116

5. K-Bright

#ad

K-Bright LED nástěnná svítidla vnitřní/venkovní 12 W nástěnná lampa pro vnitřní použití a nahoru a dolů nastavitelný světelný paprsek 3000 K, IP65,, teplá bílá, LED venkovní nástěnné svítidlo

#ad
K-Bright #ad - 12w led s vysokým jasem. Vnější vzhled působí fantasticky a pokrokově. Nabízí krásné světelné efekty pro osvětlení nebo dekoraci. Rozměry výrobku 10 x 10 x 10 cm každé nástěnné světlo; napětí: 85 v-265 V; teplota barvy: 3000 K teplá bílá; barva skořepiny: antracitová.

Poprodejní servis k-bright team 100% garantuje vždy nejlepší kvalitu produktu. Perfektní světelná dekorace venkovní světlo antracitové vodotěsné iP65, zahradu, balkon, vodotěsné a odolné proti dešti. Nastavitelný úhel vyzařovánínaše led nástěnné svítidlo uvnitř má jednoduchý a elegantní design. Teplé bílé světlo pro romantickou náladu. Náš zákaznický servis vyřeší váš problém do 24 hodin, budeme se snažit co nejlépe zlepšit váš zážitek z nakupování.

Pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás prosím. Ideální na terasu, vilu, venkovní prostor, vnitřní a venkovní prostory. Pičková kvalita celá venkovní lampa antracit je vyrobena z čistého hliníku. Snadná instalace s podrobnými pokyny k instalaci můžete venkovní nástěnné světlo jednoduše namontovat na povrch stěny. Můžete vytvářet různé tvary světla.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.32
Šířka3.94
Číslo dílu12w Dark Gray
Modelka12w Dark Gray

6. Ledvance

#ad

LEDVANCE LED světlomet, svítidlo pro venkovní použití, ENDURA FLOOD, teplá bílá, 122 mm x 108 mm x 33 mm

#ad
Ledvance #ad - U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Přívod proudu přes 1 metr dlouhý a otevřený kabel. Materiál pouzdra z kvalitního hliníku. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F.
ZnačkaLedvance #ad
VýrobceLEDVANCE #ad
Výška1.3
Délka4.8
Hmotnost0.75
Šířka4.25
Číslo dílu4058075237926
ModelkaAC2497400GF
Záruka3 roky záruka výrobce.

7. Ledvance

#ad

Svítidlo pro venkovní použití, senzor pohybu, LEDVANCE LED světlo na baterie, Door LED Down, senzor den-noc, 102,5 mm x 92,4 mm x 36,5 mm, studená bílá

#ad
Ledvance #ad - Baterie jsou součástí svítidla a jsou vyměnitelné. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Integrovaný denní/noční senzor a senzor pohybu. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G.
ZnačkaLedvance #ad
VýrobceLEDVANCE #ad
Výška0.57
Délka1.59
Hmotnost0.34
Šířka1.43
Číslo dílu4058075267848
Modelka4058075267848

8. INTELAMP

#ad

INTELAMP Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu, 108 LED, verandu, dvůr,, solární lampa, garáž, venkovní použití, solární světla pro venkovní použití, ideální na terasu, 6000 mAh

#ad
INTELAMP #ad - Splňte své různé požadavky. Vysoká účinnost, úspora energie a ochrana životního prostředí naše solární lampy pro venkovní použití jsou odolné proti povětrnostním vlivům používají bezpečnou lithium-železo-fosfátovou baterii s 6000 mAh a super velkou kapacitou, silikonový solární panel s vysokou mírou přeměny 22 %, který může dosáhnout více než 2000 nabíjecích cyklů a životnosti 5 let.

Abs plast ip65 vodotěsnénaše venkovní solární světlo s detektorem pohybu používá kvalitní abs plastový kryt je perfektní pro použití za každého počasí déšť, mráz a sluneční svit, sníh, solární světla mohou být normální. Pro lepší nabíjecí efekt namontujte solární panel směrem ke slunci ideální instalační výška je asi 1, 7 až 2 metry. Můžete jej nainstalovat na stěnu nebo upevnit na strom nebo sloup. Současně má solární světla 3 režimy osvětlení dle vašeho výběru. Obrovské širokoúhlé osvětlení 3 hlava super jasná solární světla pro venkovní použití s detektorem pohybu, 270° širokoúhlý design osvětlení a osvětlená plocha 70 metrů čtverečních, 108 LED žárovek s vysokým jasem jas až 1200 lumenů, osvětluje větší plochu než solární světlo s jednou hlavou pro venkovní použití.

Snadná instalace náš solární led reflektor s detektorem pohybu venku se dodává se šrouby a kabelovými sponami. 2 pir senzory, 3 režimy osvětlenívodotěsná lampa solární detektor pohybu s designem dvojitého senzoru rozpozná pohyb v mnohem větší oblasti než modely s jedním senzorem a nabízí 180stupňové rozpoznání rozsahu, detekce dosahuje volných 10 – 16 metrů.
ZnačkaINTELAMP #ad
VýrobceINTELAMP #ad
Výška4.8
Délka9.65
Hmotnost1.65
Šířka5.04
Číslo díluYL002-12A
ModelkaYL002-12A
Záruka2 roky.

9. CAIYUE

#ad

Senzor pohybu, CAIYUE Solární lampy pro venkovní použití 1100 lm 46 LED 4500 mAh, skořepina z hliníkové slitiny, solární nástěnné svítidlo, bezdrátové vodotěsné noční světlo, 4 chytré režimy teplé bílé světlo

#ad
CAIYUE #ad - Rychlé nabíjení a snadná instalace nabíjení trvá pouze 6 hodin. Instalujte prosím solární světlo ve směru slunečního světla, abyste získali lepší nabíjení. Velmi jednoduchá instalace, bez starostí. 100% záruka spokojenosti model si můžete vybrat mezi 6000 k bílým světlem a 4000 k teplým bílým světlem.

Pohápohánononononodržet. Naše solární světla mají velmi dlouhou životnost a nabízíme vám přátelský zákaznický servis. 4 inteligentní režimy ve srovnání s jinými 3módními solárními světly caiyue solární venkovní bezpečnostní světla mají 4 pracovní režimy, především nouzový režim pro řešení naléhavých scénářů použití. Perfektní pro domácí použití, také pro obytné vozy. Máte-li dotazy k našim žárovkám a příslušenstvím, zašlete nám e-mail našemu týmu zákaznických služeb, do 24 hodin vám pomůžeme z celého srdce do celého srdce.

Vysoká kvalita hliníkového hliníkového krytu solární světla caiyue v přírodě prošly certifikací ce fcc. Super brilantní a dlouhá pracovní doba aktualizujte vysoce kvalitní světelné korálky 1100 lumenů a výkonnou 4500mah 3, rozsah snímání 5 – 10 m 17 – 33 ft s úhlem snímání 120 °, 2V lithium-železo-fosfátovou baterii se snadno rozsvítí 60 m², vaše světla. Je robustní, ale lehký, ip65 vodotěsný proti korozi a má dlouhou životnost než jiné běžné plastové lampy, bez ohledu na to, zda je teplota horká nebo déšť.
ZnačkaCAIYUE #ad
VýrobceCAIYUE #ad
Výška3.1
Délka9.1
Hmotnost1.32
Šířka4.1
Číslo díluCY2019
Modelka1606W

10. MPJ

#ad

Venkovní světlo s detektorem pohybu, solární nástěnné svítidlo pro zahradu s 5m kabelem, vodotěsnost IP65, úhel osvětlení 120°, 106 LED solárních svítidel, MPJ Solární lampy pro venkovní použití

#ad
MPJ #ad - Dělený solární panel: ve srovnání s běžnými solárními světly oddělujeme solární panel a hlavní osvětlovací těleso. S profesionálním stupněm ochrany ip65 může být vnitřek solárního světla vodotěsný a prachotěsný a zachovat si velmi jasný jas, i když je venku delší dobu.

Pokud je detekován pohyb, automaticky se vypne. Senzor pohybu a světelný senzor: systém detekce je kombinací světelného senzoru a pohybového senzoru. Snadná instalace: solární světlo můžete jednoduše nainstalovat na stěnu pomocí dodaných šroubů, 8 až 2, aniž byste museli připojovat jiné externí zdroje proudu. Aktualizovaný senzor pohybu rozpozná osoby ve vzdálenosti 3 – 5 metrů. Vysoce kvalitní osvětlení: se 106 led solárními světly, 120° detekční úhel osvětlení, které pokrývají více oblastí osvětlení a poskytují super jasné osvětlení pro široké oblasti.

Jednoduše připojte kabel mezi solární panel a lampu, solární světlo se automaticky zapne; pokud není detekován žádný pohyb, k jeho použití není nutné žádné další nastavení. Ideální instalační výška činí 1, 5 m. Solární panel můžete nainstalovat pomocí dodávaného 5 m dlouhého vodotěsného kabelu na slunném místě, aby bylo možné solární nástěnné světlo efektivně nabíjet. To vytváří v noci světlé a bezpečné prostředí pro kolemjdoucí. Krytí ip65: sluneční světlo je vyrobeno z kvalitního abs, žáruvzdorné.
ZnačkaMPJ #ad
VýrobceMPJ #ad
Výška3.15
Délka6.69
Hmotnost1.06
Šířka5.04
Číslo díluCF20211110
ModelkaCF20211110
Záruka3 roky záruka výrobce od data nákupu.